4. Ubezpieczenie przy umowie leasingowej

http://blogi.bossa.pl/2010/03/18/gdzie-zniknely-moje-miliony-czyli-dysfunkcja-procentu-skladanego/ sprawdź nasze zlecenie realizacji kupna tego funduszu

Jeśli zdecydujemy się wziąć leasing na samochód musimy liczyć się z koniecznością ubezpieczenia go. Firmy leasingowe nakładają zawsze taki obowiązek na leasingobiorcę. Co więcej należy pamiętać, że w tym przypadku konieczne jest wzięcie całego pakietu ubezpieczeń, czyli OC, AC oraz NW.

Wszystkie ubezpieczenia nie są tanie, jednak podpisując umowę leasingową z jakąkolwiek firmą możemy liczyć na ciekawe oferty pakietowe w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Firmy takie negocjują stawki, dzięki czemu mogą zaproponować swoim klientom atrakcyjne warunki ubezpieczeń.

Istnieje kilka plusów podpisania umowy ubezpieczenia wraz z umową leasingową. Zwykle wynegocjowane przez firmy leasingowe pakiety ubezpieczeń zawierają bogaty zakres ochrony, nawet w przypadku kradzieży lub uszkodzenia pojazdu. Dzięki temu mamy też pewność, że w przypadku uszkodzenia, wszelkie szkody zostaną naprawione przy pomocy oryginalnych części do danego auta, a nie za pomocą tańszych zamienników. Ta opcja jest zwykle dość kosztowna i traktowana jako dodatkowa przez firmy ubezpieczeniowe.

temat podjęty przez rząd to prywatyzacja spółek skarbu państwa wykresy funduszy inwestycyjnych fundusze wykresy pokazują wyraźne zmiany na giełdzie

Co więcej przy podpisywaniu umowy leasingowej wraz z pakietem ubezpieczeń możliwe jest rozłożenie wszystkich płatności na raty lub wliczenia kosztu ubezpieczenia do raty leasingu. To spore ułatwienie, dzięki któremu nie będziemy musieli pamiętać o opłaceniu dodatkowego rachunku raz w miesiącu.

 

stopy zwrotu fundusze inwestycyjne zależą od kwoty zainwestowanej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *